Dialight
Produkt-Nr.:
56803433333F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED CBI 3MM 4X3 YLW,YLW,YLW,YLW
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | 4 High x 3 Wide |
| Viewing Angle | 60° |
| Voltage Rating | 5V |
| Color | Yellow (x 12) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 12.6mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 568 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 585nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | 5680343 |