Dialight
Produkt-Nr.:
5680701444F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED CBI 3MM 4X1 R/G,Y/G,Y/G,Y/G
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.667
$3.667
10
$2.5935
$25.935
100
$2.12401
$212.401
500
$1.79056
$895.28
1000
$1.64237
$1642.37
2000
$1.574454
$3148.908
5000
$1.543579
$7717.895
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Type | Diffused |
| Configuration | 4 High |
| Viewing Angle | 60° Green-Red, 80° Green-Yellow |
| Voltage Rating | 2.1V Green, 2V Red, 2.1V Yellow |
| Color | Green, Red (x 1), Green, Yellow (x 3) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 10mcd Green, 4.7mcd Red, 6.3mcd Green, 4.3mcd Yellow |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 568 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 565nm, 635nm, 585nm |
| Package | Bulk |
| Current | 30mA Green, 30mA Red, 20mA Yellow |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | 5680701 |