Dialight
Produkt-Nr.:
5680724444F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED CBI 4X1 RECT Y/G,Y/G,Y/G,Y/G
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.6645
$4.6645
10
$3.2984
$32.984
100
$2.70123
$270.123
500
$2.277207
$1138.6035
1000
$2.088756
$2088.756
2000
$2.002382
$4004.764
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Type | - |
| Configuration | 4 High |
| Viewing Angle | 140° |
| Voltage Rating | 2.1V |
| Color | Green, Yellow (x 4) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 3.7mcd Green, 2.5mcd Yellow |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Series | 568 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 565nm, 585nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 4.20mm x 2.00mm |
| Base Product Number | 5680724 |