Dialight
Produkt-Nr.:
5682212329F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED CBI 3MM 4X1 GRN,YLW,GRN,BLUE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | Tinted |
| Configuration | 4 High |
| Viewing Angle | 45° |
| Voltage Rating | 3.5V Blue, 2.1V Green, 2.1V Yellow |
| Color | Blue (x 1), Green (x 2), Yellow (x 1) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 210mcd Blue, 50mcd Green, 30mcd Yellow |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 568 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 470nm, 565nm, 585nm |
| Package | Bulk |
| Current | 30mA Blue, 30mA Green, 20mA Yellow |
| Lens Size | 3.00mm Dia |
| Base Product Number | 5682212 |