Dialight
Produkt-Nr.:
5690111900F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED 3MM BI-LEVEL CBI R,B
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | - |
| Configuration | 2 High |
| Viewing Angle | 70° Blue, 60° Red |
| Voltage Rating | 3.5V Blue, 2V Red |
| Color | Blue (x 1), Red (x 1) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 12.5mcd Blue, 10mcd Red |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 569 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 428nm, 635nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA Blue, 30mA Red |
| Lens Size | 3.00mm Dia |
| Base Product Number | 5690111 |