Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
5693F1_5_7-A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
3 UP T1 LED CBI ASSY
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | - |
| Configuration | 3 High |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 2.2V Green, 2V Red, 2.1V Yellow |
| Color | Green (x 1), Red (x 1), Yellow (x 1) |
| Millicandela Rating | 16mcd Green, 10mcd Red, 6.3mcd Yellow |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 5693F-A |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Wavelength - Peak | 562nm, 650nm, 585nm |
| Package | Bulk |
| Current | 30mA Green, 30mA Red, 30mA Yellow |
| Lens Size | 3mm, T-1 |