Dialight
Produkt-Nr.:
5700100211F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED CBI 2MM 3X1 GRN,RED,RED DIFF
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | Diffused |
| Configuration | 3 High |
| Viewing Angle | 70° |
| Voltage Rating | 2.2V Green, 2V Red |
| Color | Green (x 1), Red (x 2) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 10mcd Green, 15mcd Red |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 570 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 565nm, 627nm |
| Package | Bulk |
| Current | 25mA Green, 30mA Red |
| Lens Size | 2.00mm Dia |
| Base Product Number | 5700100 |