Zuhause / Oscillators / 570ABA000500DGR
minImg
570ABA000500DGR
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
570ABA000500DGR
Beschreibung:
XTAL OSC XO 265.0000MHZ LVPECL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 130mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series Si570
Function Enable/Disable (Reprogrammable)
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 265 MHz