Dialight
Produkt-Nr.:
5710111102F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED CBI 2MM BI-LEVEL RED-RED
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | 2 High x 2 Wide |
| Viewing Angle | 38° |
| Voltage Rating | 2V |
| Color | Red (x 4) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 12.6mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 571 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 635nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 2.00mm Dia |
| Base Product Number | 5710111 |