TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
5745886-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$19.038
$19.038
10
$18.6371
$186.371
25
$18.1412
$453.53
50
$17.24896
$862.448
100
$15.56366
$1556.366
250
$15.464556
$3866.139
500
$13.481906
$6740.953
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Dielectric Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 125V |
| Current Rating (Amps) | 6A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | - |
| Shell Size, Connector Layout | 3 (DB, B) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 25 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Flange Feature | Board Side (4-40) |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Contact Form | - |
| Series | AMPLIMITE HD-20 |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 5745886 |