TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
5767115-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT 38POS SMD GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$20.026
$20.026
10
$17.53795
$175.3795
25
$16.78042
$419.5105
50
$16.23911
$811.9555
100
$15.697895
$1569.7895
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 38 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.236" (6.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MICTOR |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mated Stacking Heights | 6.6mm, 9mm, 10.92mm, 12.57mm, 17.96mm, 18.75mm, 20mm, 22.86mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 5767115 |