J.W. Winco
Produkt-Nr.:
581-M6-A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SAFETY SWIVEL LIFTING EYE BOLT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Length - Below Head | 0.350" (8.89mm) |
| Head Diameter | 1.460" (37.08mm) |
| Drive Type | - |
| Material | Steel |
| Thread Size | M6 |
| Product Status | Active |
| Series | GN 581 |
| Length - Overall | 1.810" (45.97mm) |
| Type | Bolt |
| Head Height | 1.460" (37.08mm) |
| Mfr | J.W. Winco |
| Screw Head Type | Spade Head |
| Plating | - |
| Features | Colored Head |
| Package | Box |
| Base Product Number | 581-M6 |