TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
583617-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN CARDEDGE HSG 44POS .156 BLK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.125
$7.125
10
$6.21395
$62.1395
25
$6.05036
$151.259
50
$5.88677
$294.3385
100
$5.5271
$552.71
250
$5.494382
$1373.5955
500
$5.167354
$2583.677
1000
$4.611366
$4611.366
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Number of Positions | 44 |
| Color | Black |
| Flange Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.055" ~ 0.070" (1.40mm ~ 1.78mm) |
| Series | Amp-Leaf |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.156" (3.96mm) |
| Features | Flange |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Package | Bulk |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Base Product Number | 583617 |