Laird Thermal Systems, Inc.
Produkt-Nr.:
58460-501
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CP10-127-05-L2-RT-W4.5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage - Max | 14.4 V |
| Delta Tmax @ Th | 67°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 34.3W @ 25°C |
| Current - Max | 3.9 A |
| Size / Dimension | Square - 29.70mm L x 29.70mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 3.36 Ohms |
| Series | CP |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Sealed - Silicone RTV |
| Height | 3.20mm |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 58460 |