Dialight
Produkt-Nr.:
5912404102F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED PRISM 3MM RND LC SQ YLW SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | - |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | 40° |
| Voltage Rating | 1.8V |
| Color | Yellow |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Millicandela Rating | 40mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 591 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 587nm |
| Package | Bulk |
| Current | 2mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | 5912404 |