Dialight
Produkt-Nr.:
5913101002F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED PRISM 3MM YLW,GRN SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.249
$3.249
10
$2.299
$22.99
100
$1.88328
$188.328
500
$1.587659
$793.8295
1000
$1.456274
$1456.274
2000
$1.396054
$2792.108
5000
$1.368674
$6843.37
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Type | Diffused |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | 40° |
| Voltage Rating | 2V |
| Color | Green, Yellow |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Millicandela Rating | 11.3mcd Green, 11.3mcd Yellow |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 591 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 572nm, 586nm |
| Package | Bulk |
| Current | 30mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | 5913101 |