Dialight
Produkt-Nr.:
5922320313F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED CBI PRISM BLVL GN/RED TR SIL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | - |
| Configuration | 2 High |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 2V Green, 2V Red |
| Color | Green (x 1), Red (x 1) |
| Millicandela Rating | 4mcd Green, 3mcd Red |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 592 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 572nm, 635nm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current | 30mA |
| Lens Size | 3.00mm Dia |
| Base Product Number | 5922320 |