Dialight
Produkt-Nr.:
5922525313F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED CBI PRISM BLVL OR/OR TR SIL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | - |
| Configuration | 2 High |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 2V |
| Color | Orange (x 2) |
| Millicandela Rating | 2mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 592 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 610nm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current | 10mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | 5922525 |