Dialight
Produkt-Nr.:
593313131013F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED PRISM 3MM YWGN/YWGN/YWGN SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | Diffused |
| Configuration | 3 High |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 2V |
| Color | Green, Yellow (x 3) |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Millicandela Rating | 10mcd Green, 6mcd Yellow |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 593 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 570nm, 580nm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current | 30mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |