Dialight
Produkt-Nr.:
5942001002F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
1.6MM PRISM RED 625NM SMPSTRIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | - |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 1.8V |
| Color | Red |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Millicandela Rating | 54mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 594 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Strip |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 1.60mm Dia |
| Base Product Number | 5942001 |