Dialight
Produkt-Nr.:
5942804007F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
1.6MM PRISM WHITE 2MA 7" REEL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Lens Type | - |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | 120° |
| Voltage Rating | 2.75V |
| Color | White |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Millicandela Rating | 5mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 594 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current | 2mA |
| Lens Size | 1.60mm Dia |
| Base Product Number | 5942804 |