Infineon Technologies
Produkt-Nr.:
5962F1123501QXA
Hersteller:
Paket:
36-Ceramic FlatPack
Charge:
-
Beschreibung:
IC SRAM 4MBIT PAR 36CFLATPACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Clock Frequency | 83 MHz |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 512K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 36-Ceramic FlatPack |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 12ns |
| Access Time | 12 ns |
| Memory Size | 4Mbit |
| Package / Case | 36-CFlatPack |
| Technology | SRAM - Asynchronous |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Package | Tube |
| Memory Format | SRAM |
| Base Product Number | 5962F1123501 |