Dialight
Produkt-Nr.:
5973201407
Hersteller:
Paket:
2-SMD
Charge:
-
Beschreibung:
LED ORANGE CLEAR 2SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 70° |
| Color | Orange |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.00mm L x 1.50mm W |
| Millicandela Rating | 9mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Height (Max) | 1.50mm |
| Supplier Device Package | 2-SMD |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Series | microLED® |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | Dialight |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.2V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 605nm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 1.80mm x 1.50mm |