Dialight
Produkt-Nr.:
5973902507F
Hersteller:
Paket:
1208
Charge:
-
Beschreibung:
LED COOL WHITE CLEAR 1208 SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.6385
$3.6385
10
$2.5745
$25.745
100
$2.108905
$210.8905
500
$1.777849
$888.9245
1000
$1.630722
$1630.722
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 110° |
| Color | White |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.00mm L x 2.00mm W |
| Millicandela Rating | 900mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 1.30mm |
| Supplier Device Package | 1208 |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Series | 597 |
| Package / Case | 1208 (3020 Metric) |
| Mfr | Dialight |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 2.30mm x 1.60mm |
| Base Product Number | 5973901 |