Dialight
Produkt-Nr.:
5977707507F
Hersteller:
Paket:
0404
Charge:
-
Beschreibung:
LED GREEN/RED DIFFUSED 0404 SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.9025
$0.9025
10
$0.58995
$5.8995
100
$0.386745
$38.6745
1000
$0.305292
$305.292
2000
$0.284943
$569.886
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 572nm Green, 620nm Red |
| Configuration | Independent |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 128° |
| Color | Green, Red |
| Current - Test | 20mA Green, 20mA Red |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.00mm L x 1.00mm W |
| Millicandela Rating | 21mcd Green, 52mcd Red |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 0.25mm |
| Supplier Device Package | 0404 |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Series | 597 |
| Package / Case | 0404 (1010 Metric) |
| Mfr | Dialight |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.2V Green, 2.1V Red |
| Features | - |
| Lens Color | White |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 1.00mm x 0.60mm |
| Base Product Number | 5977707 |