Dialight
Produkt-Nr.:
5988J10103F
Hersteller:
Paket:
4-PLCC
Charge:
-
Beschreibung:
RED PLCC-4 SMD LED, DOMED LENS 3
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.6365
$0.6365
10
$0.41705
$4.1705
100
$0.276165
$27.6165
1000
$0.213208
$213.208
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 629nm |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | - |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | Red |
| Current - Test | 50mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 13000mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 3.45mm |
| Supplier Device Package | 4-PLCC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | 4-PLCC |
| Mfr | Dialight |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.3V |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 2.40mm Dia |
| Base Product Number | 5988J |