Zuhause / Oscillators / 598DBB000121DG
minImg
598DBB000121DG
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
598DBB000121DG
Beschreibung:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CML SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 120mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series Si598
Function Enable/Disable (Reprogrammable)
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CML
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz