5KP15CA-TP
Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
5KP15CA-TP
Paket:
R-6
Beschreibung:
TVS DIODE 15VWM 24.4VC R6
Auf Lager : 499
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 16.7V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package R-6
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Package / Case R-6, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 15V