SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
6007.0204
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CORD IEC 320-C14 TO CBL 6.56'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| 1st Connector | IEC 320-C14 |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | Cable |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 17 AWG |
| Series | - |
| Length | 6.56' (2.00m) |
| Approved Countries | Europe, Germany, Italy |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Approval Agency Marking | IMQ, SEV, VDE |
| Style | Male Pins (Blades) to Leads |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | H05VV-F3G1.0 |
| Base Product Number | - |
| Number of Conductors | 3 |