601XR-48BLK
E-Z-Hook
Produkt-Nr.:
601XR-48BLK
Hersteller:
E-Z-Hook
Beschreibung:
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
Auf Lager : 15
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
1st Connector Banana Plug, Single, Stackable
Stacking Method Front Stacking
Configuration Banana to Grabber, Hook
Current Rating (Amps) 4A
2nd Connector Mini Hook
Voltage - Rated 5000V (5kV)
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Ratings -
Series E-Z-MINI-HOOK™ XR
Type Patch Cord
Contents 1 Lead, Black
Mfr E-Z-Hook
Material - Insulation Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Cable Length 48.0" (1219.20mm)