Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
604D512F010JL7
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 5100UF 10V AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | -10%, +50% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.000" Dia x 2.125" L (25.40mm x 53.98mm) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | 604D |
| Package / Case | Axial, Can - 4 Leads |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 5100 µF |
| Package | Bulk |