SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
6051.2050
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CORD AS3112 TO IEC 320-C19 6.56'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$12.0745
$12.0745
50
$11.06845
$553.4225
100
$10.062495
$1006.2495
500
$8.807678
$4403.839
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| 1st Connector | AS3112 |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| 2nd Connector | IEC 320-C19 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Series | - |
| Length | 6.56' (2.00m) |
| Approved Countries | Australia |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Approval Agency Marking | RCM |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | V-Lock |
| Package | Bulk |
| Cord Type | H05VV-F3G1.5 |
| Base Product Number | - |
| Number of Conductors | 3 |