SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
6051.2153
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CRD CEE 7/VII - IEC320-C13 16.4'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$14.0125
$14.0125
50
$12.844
$642.2
100
$11.67645
$1167.645
500
$9.81084
$4905.42
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| 1st Connector | CEE 7/7 |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | IEC 320-C13 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Series | - |
| Length | 16.40' (5.00m) |
| Approved Countries | Austria, Denmark, Italy, Netherlands, Norway, Sweden |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Approval Agency Marking | DEMKO, IMQ, KEMA, NEMKO, OVE, SEMKO |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | V-Lock |
| Package | Bulk |
| Cord Type | H05VV-F3G1.0 |
| Base Product Number | - |
| Number of Conductors | 3 |