Dialight
Produkt-Nr.:
6061415110F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED PNL IND 6MM R,G 3V PROTRUD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.1795
$8.1795
10
$5.93465
$59.3465
100
$4.90371
$490.371
500
$4.294646
$2147.323
1000
$4.060386
$4060.386
2000
$3.966687
$7933.374
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Viewing Angle | 120° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.24" (6.20mm) |
| Millicandela Rating | 50mcd Green, 40mcd Red |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green, Red |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 606 |
| Type | LED |
| Voltage | 3V Green, 3V Red |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 517nm Green, 622nm Red |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 10mA Green, 10mA Red |
| Lens Size | - |
| Base Product Number | 6061415 |