Dialight
Produkt-Nr.:
6071112130F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED PNL MT 7MM 12V CHROME RED
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.0205
$7.0205
10
$5.0882
$50.882
100
$4.2047
$420.47
500
$3.682466
$1841.233
1000
$3.481598
$3481.598
2000
$3.401256
$6802.512
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP66, NEMA 4X |
| Termination Style | Solder Lug |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.28" (7.20mm) |
| Millicandela Rating | 40mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 607 |
| Type | LED |
| Voltage | 12V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 15mA |
| Lens Size | 4.00mm Dia |
| Base Product Number | 6071112 |