Dialight
Produkt-Nr.:
6071212310F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
7 MM GREEN PMI W GASKET
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.821
$6.821
10
$4.9457
$49.457
100
$4.086425
$408.6425
500
$3.578859
$1789.4295
1000
$3.383653
$3383.653
2000
$3.305572
$6611.144
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP66, NEMA 4X |
| Termination Style | Solder Lug |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.28" (7.20mm) |
| Millicandela Rating | 65mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 607 |
| Type | LED |
| Voltage | 2V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 15mA |
| Lens Size | 4.00mm Dia |
| Base Product Number | 6071212 |