Dialight
Produkt-Nr.:
6072112330F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED 7MM RED PMI W GASKET
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.733
$7.733
10
$5.6088
$56.088
100
$4.63486
$463.486
500
$4.059179
$2029.5895
1000
$3.837772
$3837.772
2000
$3.749213
$7498.426
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP66, NEMA 4X |
| Termination Style | Solder Lug |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.28" (7.20mm) |
| Millicandela Rating | 65mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | 607 |
| Type | LED |
| Voltage | 12V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 15mA |
| Lens Size | - |
| Base Product Number | 6072112 |