Dialight
Produkt-Nr.:
6072312120F
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
LED PNL MT 7MM 6V CHROME YEL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.3625
$7.3625
10
$5.3409
$53.409
100
$4.413605
$441.3605
500
$3.865436
$1932.718
1000
$3.654602
$3654.602
2000
$3.570262
$7140.524
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP66, NEMA 4X |
| Termination Style | Solder Lug |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.28" (7.20mm) |
| Millicandela Rating | 70mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Yellow |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | 607 |
| Type | LED |
| Voltage | 6V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 15mA |
| Lens Size | - |
| Base Product Number | 6072312 |