687ANEX91201F
NexCOBOT CO., LTD.
Produkt-Nr.:
687ANEX91201F
Hersteller:
NexCOBOT CO., LTD.
Beschreibung:
SBC 2.4GHZ 5 CORE 64GB/0GB RAM
Benutzer handbuch
Expansion Site/Bus PCI, PCIe
Core Processor Intel® 7th/ 6th Generation Core™ i7/i5/i3/ Pentium®/Celeron®
Speed 2.4GHz
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Video Outputs HDMI, VGA
Watchdog Timer No
USB USB 2.0 (4), USB 3.2 (10)
Size / Dimension 12.010" x 9.610" (305.05mm x 244.09mm)
Product Status Active
Digital I/O Lines 8
RS-232 (422, 485) 6
RAM Capacity/Installed 64GB/0GB
Form Factor ATX
Series NEX
Power (Watts) 65W