69830-040LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
69830-040LF
Beschreibung:
CONN DIP HDR IDC 40POS VERT
Auf Lager : 2128
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 40
Board-Side Pitch 0.100" (2.54mm)
Contact Finish Tin
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Series Quickie™
Cable Pitch 0.050" (1.27mm)