7007-PL000-K
LEDdynamics Inc.
Produkt-Nr.:
7007-PL000-K
Hersteller:
LEDdynamics Inc.
Beschreibung:
LED MOD ENDOR STAR AMB STARBRD
Benutzer handbuch
Lens Type Domed
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Starboard
Viewing Angle -
Color Amber
Current - Test 700mA
Current - Max -
CRI (Color Rendering Index) -
Size / Dimension 20.20mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test -
Product Status Obsolete
Wavelength -
Series Endor Star™
Temperature - Test 25°C
Type LED Module
Mfr LEDdynamics Inc.
Height 3.58mm