E-Switch
Produkt-Nr.:
700SP7M1REAP2BLKBLK
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.194
$6.194
10
$5.57935
$55.7935
25
$5.2991
$132.4775
50
$5.07471
$253.7355
100
$4.90637
$490.637
250
$4.654088
$1163.522
500
$4.261567
$2130.7835
1000
$4.065306
$4065.306
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Square, Button |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 15.70mm x 12.70mm |
| Current Rating (Amps) | 0.4VA (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Mechanical Life | 50,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 700 |
| Voltage Rating - DC | 20 V |
| Type | Standard |
| Switch Function | On-Mom |
| Voltage Rating - AC | 20 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Base Product Number | 700SP7 |