7127-SS-20
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
7127-SS-20
Beschreibung:
THUMBSCREWPASSIVATE5/16 HD X 1/2
Benutzer handbuch
Length - Below Head 0.500" (12.70mm) 1/2"
Head Diameter 0.313" (7.94mm)
Drive Type -
Material Stainless Steel
Thread Size #6-32
Product Status Active
Series -
Length - Overall 0.688" (17.46mm)
Type Thumb Screw
Head Height 0.188" (4.76mm)