723W-X2/04
Qualtek
Produkt-Nr.:
723W-X2/04
Hersteller:
Qualtek
Beschreibung:
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Auf Lager : 12780
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Positions 3
Ingress Protection -
Panel Cutout Dimensions Variable Size
Approval Agency CSA, TUV, UL
Termination Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Current Rating - Circuit Breaker -
Series 723W
Voltage Rating - Appliance Inlet 250VAC
Panel Thickness 0.031" ~ 0.079" (0.79mm ~ 2.00mm)
Current Rating - Appliance Inlet 10A