73M1R010F
CTS Resistor Products
Produkt-Nr.:
73M1R010F
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 0.01 OHM 1% 1W 2512
Auf Lager : 52077
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.244" L x 0.122" W (6.20mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 10 mOhms
Series 73M1
Power (Watts) 1W