Zuhause / Fuses / 74-4SGL750MA
minImg
74-4SGL750MA
NTE Electronics, Inc
Produkt-Nr.:
74-4SGL750MA
Beschreibung:
FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
Auf Lager : 448
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 20
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Response Time Slow Blow
Color -
Approval Agency cUL, UL
Current Rating (Amps) 750 mA
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Voltage Rating - AC 250 V