Zuhause / Fuses / 74-5FG630MA
minImg
74-5FG630MA
NTE Electronics, Inc
Produkt-Nr.:
74-5FG630MA
Beschreibung:
FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Auf Lager : 596
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 50
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Response Time Fast Blow
Color -
Approval Agency cULus
Current Rating (Amps) 630 mA
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage 20A
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.787" L (5.00mm x 20.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 5mm x 20mm
Voltage Rating - AC 250 V