Zuhause / Fuses / 74-6FG400MA
minImg
74-6FG400MA
NTE Electronics, Inc
Produkt-Nr.:
74-6FG400MA
Beschreibung:
FUSE GLASS 400MA 250VAC 6X30MM
Auf Lager : 773
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 20
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Response Time Fast Blow
Color -
Approval Agency cULus
Current Rating (Amps) 400 mA
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage 200A
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 6mm x 30mm
Voltage Rating - AC 250 V