741X043390JP
CTS Resistor Products
Produkt-Nr.:
741X043390JP
Beschreibung:
RES ARRAY 2 RES 39 OHM 0404
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200, DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series 741
Power Per Element 63mW