745X101104JP
CTS Resistor Products
Produkt-Nr.:
745X101104JP
Beschreibung:
RES ARRAY 8 RES 100K OHM 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200, DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Number of Resistors 8
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series 745
Power Per Element 63mW